W sklepie internetowym RoweroweKlimaty.pl przygotowaliśmy dla Państwa szeroką gamę markowych pedałów, bloków oraz akcesoriów do pedałów w przystępnych cenach. Jeżeli chcesz przesiąść się na pedały SPD czy też szukasz retro nosków pedałów, zajrzyj do naszego sklepu internetowego - może znajdziesz to czego szukasz.

 

Oferujemy pedały MTB, takich marek jak: pedały Time, które cieszą się dużą popularnością. Dla amatorów szosy mamy z kolei pedały Look – wyjątkowo wytrzymałe, lekkie i łatwe w użytkowaniu, także dla osób początkujących. Również znajdziesz u nas pedały BMX z wymiennymi pinami oraz klasyczne pedały platformowe z odblaskami. Gdy z kolei jeździsz na stylowym rowerze miejskim, na przykład ostrym kole, sprawdź u nas produkty firmy Brooks, w tym noski pedałów oraz paski do nosków wykonane ze skóry naturalnej – na pewno sprawią, że twój rower będzie jeszcze bardziej stylowy, a jazda wygodniejsza.

 

Jeżeli chcesz zdecydować się na pedały w systemie zatrzaskowym SPD, na RoweroweKlimaty.pl kupisz również obuwie SPD przystosowane do ich użytku – oferujemy modele Shimano oraz innych marek, dlatego jeżeli planujesz zakup, znajdziesz je u nas.

 

Gdy interesują cię dobre pedały szosowe, MTB czy też klasyczne pedały platformowe, w takim przypadku wyszukasz je w naszym sklepie internetowym RoweroweKlimaty.pl.
Zapraszamy!