Wybierasz się na dłuższą wyprawę swoim rowerem, a może zależy ci na tym, aby znaleźć miejsce na rowerowe drobiazgi? W takim przypadku sprawdź nasze akcesoria transportowe do rowerów – dzięki nim uzyskasz potrzebną przestrzeń do przechowania tego, co chcesz mieć przy sobie w trakcie jazdy. Wśród naszych propozycji na pewno znajdziesz te torby, sakwy i plecaki, które spełnią wszystkie twoje oczekiwania!

 

Jeżeli chcesz uzyskać przestrzeń do przechowania narzędzi rowerowych czy łatek na dętek, najlepszym wyborem będzie niewielka torebka podsiodłowa. W naszym sklepie RoweroweKlimaty.pl oferujemy nowoczesne torebki z lekkich i wodoodpornych materiałów, a także sakwy podsiodłowe w stylu retro wykonane ze skory naturalnej marki Brooks – doskonałe przede wszystkim do rowerów miejskich.

 

Na niedalekie przejażdżki, na przykład do sklepu czy na jednodniową wycieczkę wybierz mniejsze sakwy rowerowe montowane na kierownicy albo sakwy na bagażnik roweru. Jeżeli z kolei jedziesz na dłuższą wyprawę, wybierz duże podwójne sakwy rowerowe, na przykład marki Abus. Sakwy rowerowe i inne torby tego producenta są wybierane przez najbardziej wymagających podróżników – są wyjątkowo trwałe, pojemne i lekkie. 

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi modelami akcesoriów transportowych – plecaków, sakw i torebek i życzymy udanych zakupów na RoweroweKlimaty.pl