Aby jazda na rowerze była jeszcze bardziej efektywna, wybierz profesjonalne buty rowerowe. Dzięki swojej twardej podeszwie zapewniają optymalny komfort nawet na dłuższych trasach, a za sprawą systemu zatrzaskowego SPD łączącego na stałe stopy z pedałami pedałowanie jest jeszcze łatwiejsze. Na RoweroweKlimaty.pl  znajdziesz buty dla siebie - sprawdź nasze propozycje.

 

Oferujemy buty rowerowe MTB, szosowe, rekreacyjne i wkładki. Jedną z najpopularniejszych firm oferujących buty tego rodzaju jest Shimano. Buty Shimano to szeroka gama propozycji w wielu wariantach cenowych, dlatego każdy rowerzysta może wybrać dla siebie coś perfekcyjnego zależnie od swoich indywidualnych oczekiwań. W naszej ofercie znajdziesz również buty rowerowe Specialized.

 

Dlaczego warto kupić dedykowane buty na rower? To znacznie większy komfort, dzięki twardej podeszwie, utrzymanie stopy w wygodnej, ergonomicznej pozycji dla większej wydajności pedałowania, a przy tym wygodne zakładanie i zdejmowanie dzięki specjalnym rzepom i zatrzaskom.

 

Jeżeli chcesz wybrać buty Shimano SPD lub innych marek z systemem zatrzaskowym SPD, w takim przypadku potrzebne będą odpowiednie pedały SPD – oferujemy je również w naszym sklepie internetowym. W zestawie z pedałami znajdziesz specjalne bloki do montażu w obuwiu. 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą obuwia rowerowego na RoweroweKlimaty.pl i życzymy udanych zakupów.