Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Chcesz wymienić koła w swoim rowerze na wyższy model? W sklepie rowerowym Rowerowe Klimaty na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Oferujemy koła MTB, koła do rowerów miejskich, crossowych oraz koła szosowe najlepszych marek wyłącznie w atrakcyjnych cenach. Sprawdź już teraz, co znajdziesz w naszym asortymencie!

 

Kupisz u nas przede wszystkim koła systemowe, czyli koła gotowe do założenia w Twoim rowerze, które zawierają wszystkie potrzebne elementy złożone przez producenta, w tym obręcze, piasty, szprychy. Oferujemy systemowe koła Tufo, koła XLC, koła DT Swiss oraz koła innych producentów. Koła tego rodzaju dostępne są u nas w różnych wariantach, między innymi jako koła 29, 26, 27,5, do rowerów crossowych także w wariancie 700, dlatego dobierzesz takie, które będą odpowiednie do twojego modelu. Możesz dobrać je także pod względem kolorystyki, a jeżeli nie znajdujesz takich kół, które będą idealne, możemy również sprowadzić je specjalnie dla Ciebie.

 

Oprócz kół gotowych możesz też kupić u nas wszystkie elementy potrzebne do stworzenia kół, w tym obręcze rowerowe, opaski, piasty, szprychy, nyple oraz zaciski kół do ich montażu.

 

Jeżeli nie wiesz, na jakie koło rowerowe lub koła rowerowe się zdecydować lub chcesz zmienić rozmiar kół, ale nie wiesz, czy to możliwe w Twoim rowerze, skontaktuj się z nami - doradzimy w doborze tych najlepszych dla Ciebie.

 

Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia wszystkich modeli kół rowerowych dostępnych w naszym sklepie internetowym Rowerowe Klimaty z Warszawy!