Kupujesz rower mtb? Pomyśl więc również o zakupie butów rowerowych przeznaczonych do wszelkich typów jazdy w terenie, od jazdy rekreacyjnej po ściganie się w maratonach rowerowych.

Dzięki butom rowerowym z systemami zatrzaskowymi jazda na rowerze będzie dla Ciebie dużo bardziej efektywna i bezpieczna.

W naszym sklepie internetowym oferujemy buty rowerowe Shimano oraz buty rowerowe Specialized. Warszawa to siedziba naszego sklepu stacjonarnego, dlatego jeżeli jesteś ze stolicy, możesz odwiedzić nas osobiście, wybrać najlepszy model i przymierzyć różne rozmiary.

 

Profesjonalne obuwie sportowe mtb z systemami zatrzaskowymi to pełna gama korzyści – posiadają specjalną sztywną i lekką podeszwę, aby wspomagać przeniesienie mocy i wzrost wydajności, optymalnie wyprofilowana cholewka i wkładka układają stopę w ergonomicznej pozycji do jazdy, a pokrętła BOA, sprzączki i rzepy ułatwiają szybkie wkładanie i zdejmowanie obuwia. Specjalnie ukształtowane podeszwy poprawiają odprowadzanie błota nawet w najtrudniejszych warunkach, a system połączenia buta z pedałem, za pomocą bloków, powoduje, że jazda jest znacznie bardziej efektywna, ponieważ nie tylko naciskasz, ale również ciągniesz pedały razem ze stopą. Niezależnie od tego, czy jeździsz okazjonalnie, czy też nie opuszczasz żadnego wyścigu w terenie, obuwie rowerowe mtb z systemem wpinania będzie najlepszym wyborem.

 

Aby korzystać z obuwia mtb, potrzebujesz również specjalnych pedałów razem z blokami. Tego rodzaju części Shimano znajdziesz też w naszym sklepie internetowym, dlatego możesz zakupić je od razu z obuwiem rowerowym.

 

Sprawdź naszą ofertę butów rowerowych mtb Specialized i  Shimano – sklep Rowerowe Klimaty zapraszamy na zakupy!