Dobre oświetlenie to podstawa bezpieczeństwa, dlatego nie zapomnij o dokupieniu odpowiednich lampek przednich i tylnych do swojego roweru. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w naszym sklepie RoweroweKlimaty.pl.

 

Oferujemy oświetlenie rowerowe dla najbardziej wymagających – nie tylko szukających lampek o mocnym snopie światła, które jest widoczne już z daleka i szeroko oświetla drogę, ale również tych, którym zależy na efektownym wyglądzie. Polecamy lampki Knog i Sigma. W naszym sklepie znajdziesz jej lampki przednie i tylne w wielu wariantach do wyboru. 

Oferujemy również lampki rowerowe innych producentów, dlatego jeżeli szukasz czegoś dla siebie lub w prezencie dla zapalonego, a może nowego rowerzysty, znajdziesz u nas coś w sam raz, aby rower był prawidłowo oświetlony i dobrze przy tym wyglądał.

 

Zamówienia można składać na RoweroweKlimaty.pl – zamówienia wysyłamy kurierem w 24h. Zapewniamy również możliwość odbioru osobistego zamówionych towarów w siedzibie sklepu w Warszawie przy ul. Krakowiaków 4 - po wcześniejszym umówieniu się na konkretny termin. Zapraszamy na zakupy.