Każdego roku w Polsce znikają tysiące rowerów, dlatego jeżeli chcesz zabezpieczyć swój, w takim przypadku warto wybrać dobre zabezpieczenie, które zmniejszy ryzyko kradzieży. Nowoczesne zapięcia rowerowe Abus oraz innych marek w naszej ofercie to odpowiedź na twoje obawy o bezpieczeństwo roweru – w naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy szeroką gamę produktów uznanych firm i zapraszamy do sprawdzenia wszystkich z nich.

 

Niemiecka firma Abus od 1924 roku oferuje profesjonalne rozwiązania w dziedzinie bezpieczeństwa. Dba o to, aby jej rozwiązania cechowały się trwałością, niezawodnością i przy tym łatwą obsługą. W dziedzinie zabezpieczeń rowerowych Abus produkuje miedzy innymi blokady tylnego koła, kotwy ścienne i podłogowe, łańcuchy rowerowe, stalowe linki spiralne, stalowe liny zaplatane, U-locki, zabezpieczenia Steel-O-Flex ze stalowej liny zbrojonej. W naszym sklepie kupisz również zabezpieczenia Zefal, w tym zaciski antykradzieżowe do kół Lock’n’Roll. Wszystkie powstają ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, by zapewniać ochronę roweru na jak najwyższym poziomie.

 

Niepisana zasada mówi, że zabezpieczenie rowerowe powinno kosztować około 10% wartości roweru. Oczywiście, jeżeli zainwestujesz w droższe, tym mniejsze będzie ryzyko, że twój rower zostanie ukradziony. W naszej ofercie znajdziesz różne zabezpieczenia rowerowe Abus oraz innych marek, dlatego możesz wybrać takie, które będzie idealne pod każdym względem – poziomu ochrony, typu obsługi, ciężaru, wymiarów, a także estetyki. Zapraszamy na RoweroweKlimaty.pl.