W sklepie internetowym Rowerowe Klimaty przygotowaliśmy dla klientów szeroką gamę markowych pedałów, bloków oraz akcesoriów do pedałów w przystępnych cenach. Jeżeli chcesz przesiąść się na pedały SPD czy też szukasz retro nosków pedałów, u nas wszystko to znajdziesz bez problemów!

 

Oferujemy pedały MTB dla najbardziej wymagających użytkowników – są to w szczególności pedały Shimano, które cieszą się największą popularnością. Kupisz u nas popularne modele M520 oraz M540 wraz z blokami w zestawie. Dla amatorów szosy mamy z kolei pedały Look – wyjątkowo wytrzymałe, lekkie i łatwe w użytkowaniu, także dla osób początkujących. Również znajdziesz u nas pedały BMX z wymiennymi pinami oraz klasyczne pedały platformowe z odblaskami. Gdy z kolei jeździsz na stylowym rowerze miejskim, na przykład ostrym kole, sprawdź u nas produkty firmy Brooks, w tym noski pedałów oraz paski do nosków wykonane ze skóry naturalnej – na pewno sprawią, że twój rower będzie jeszcze bardziej stylowy, a jazda wygodniejsza.

 

Jeżeli chcesz zdecydować się na pedały w systemie zatrzaskowym SPD, w naszym sklepie kupisz również obuwie SPD przystosowane do ich użytku – oferujemy modele Shimano oraz innych marek, dlatego jeżeli planujesz zakup, znajdziesz je u nas.

 

Gdy interesują cię dobre pedały szosowe, MTB czy też klasyczne pedały platformowe, w takim przypadku wyszukasz je w naszym sklepie Rowerowe Klimaty – możesz złożyć zamówienie online lub też odwiedzić nas osobiście w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Zapraszamy!