Kupujesz rower dla siebie lub swojego dziecka? Nie zapomnij o dokupieniu do niego kasku, aby Twoje przejażdżki były bezpieczne – dzięki niemu możesz ustrzec się przed poważnymi urazami głowy, a nawet uratować sobie życie. W naszym sklepie Rowerowe Klimaty oferujemy wysokiej jakości kaski na rower, dlatego sprawdź już teraz wszystkie nasze propozycje!

 

Oferujemy kaski sportowe mtb i szosowe, rekreacyjne oraz miejskie, a także kaski dla dzieci. Znajdziesz u nas modele w różnych kolorach, rozmiarach i o różnych poziomach zaawansowania konstrukcji. To miedzy innymi kaski rowerowe Giro, kaski Specialized, Abus oraz kaski rowerowe Lazer.

 

Przy doborze odpowiedniego kasku rowerowego nie warto oszczędzać, ponieważ te najlepsze to nie tylko większa ochrona poprzez podwyższoną odporność na uderzenia, ale również lepsze dopasowanie i wentylacja, a także niższa waga, ponieważ lżejszy kask jest znacznie bardziej komfortowy. Pamiętaj również o tym, aby wybrać kask w swoim rozmiarze, aby mógł zapewnić ci pełną ochronę podczas jazdy na rowerze.

 

Kaski rowerowe możesz zamawiać przez internet – dostarczamy je błyskawicznie pod wskazany adres za pośrednictwem firmy kurierskiej albo możesz odebrać je osobiście w naszym sklepie stacjonarnym znajdującym się w Warszawie przy ulicy Krakowiaków 4. Na miejscu możesz również przymierzyć różne kaski i otrzymać profesjonalną pomoc naszych specjalistów, którzy wskażą te modele, które będą idealnie dobrane. Zapraszamy serdecznie na zakupy do naszego sklepu rowerowego Rowerowe Klimaty!