Dobre oświetlenie to podstawa bezpieczeństwa, dlatego nie zapomnij o dokupieniu odpowiednich lampek przednich i tylnych do swojego roweru. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w naszym sklepie Rowerowe Klimaty!

 

Oferujemy oświetlenie rowerowe dla najbardziej wymagających – nie tylko szukających lampek o mocnym snopie światła, które jest widoczne już z daleka i szeroko oświetla drogę, ale również tych, którym zależy na efektownym wyglądzie. Polecamy przede wszystkim lampki Knog – firmy, która stawia na wysoką jakość oraz nieprzeciętne wzornictwo. W naszym sklepie znajdziesz jej lampki przednie i tylne w wielu wariantach do wyboru. Są one wyposażone w bardzo jasne diody LED, a dzięki zoptymalizowanym układom optycznym powodują, że rower widoczny jest z odległości nawet 800 metrów. Użytkownik ma również do wyboru kilka trybów świecenia oraz pełną gamę kolorów lampek Knog.

 

Również oferujemy lampki rowerowe innych producentów, dlatego jeżeli szukasz czegoś dla siebie lub w prezencie dla zapalonego, a może nowego rowerzysty, znajdziesz u nas coś w sam raz, aby rower był prawidłowo oświetlony i dawał maksimum widoczności.

 

Zamówienia w sklepie Rowerowe Klimaty można składać przez internet – zapewniamy szybką realizację zamówienia z dostawą kurierem. Również można odwiedzić nas w sklepie stacjonarnym znajdującym się w Warszawie przy ul. Krakowiaków 4 – tutaj zobaczysz nasz pełny asortyment oświetlenia rowerowego i wybierzesz dla siebie takie, które spełni twoje oczekiwania. Zapraszamy na zakupy!