Aby jazda na rowerze była jeszcze bardziej efektywna, wybierz profesjonalne buty rowerowe. Dzięki swojej twardej podeszwie zapewniają optymalny komfort nawet na dłuższych trasach, a za sprawą systemu zatrzaskowego SPD łączącego na stałe stopy z pedałami pedałowanie jest jeszcze łatwiejsze. W naszym sklepie internetowym Rowerowe Klimaty przygotowaliśmy szeroką gamę obuwia rowerowego – sprawdź nasze propozycje!

 

Oferujemy buty rowerowe MTB, szosowe, rekreacyjne i wkładki. Jedną z najpopularniejszych firm oferujących buty tego rodzaju jest Shimano. Buty Shimano to szeroka gama propozycji w wielu wariantach cenowych, dlatego każdy rowerzysta może wybrać dla siebie coś perfekcyjnego zależnie od swoich indywidualnych oczekiwań. W naszej ofercie znajdziesz również obuwie innego uznanego producenta – Specialized, w tym z topowej linii S-Works.

 

Dlaczego warto kupić dedykowane buty na rower? Każdego zapalonego rowerzysty nie trzeba o tym przekonywać. To znacznie większy komfort dzięki twardej podeszwie, utrzymanie stopy w wygodnej, ergonomicznej pozycji dla większej wydajności pedałowania, a przy tym wygodne zakładanie i zdejmowanie dzięki specjalnym rzepom i zatrzaskom.

 

Jeżeli chcesz wybrać buty Shimano SPD lub innych marek z systemem zatrzaskowym SPD, w takim przypadku potrzebne będą odpowiednie pedały SPD – oferujemy je również w naszym sklepie internetowym. W zestawie z pedałami znajdziesz specjalne bloki do montażu w obuwiu. Obuwie SPD może być używane również bez zamontowanych bloków.

 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą obuwia rowerowego w naszym sklepie i życzymy udanych zakupów!